امروزه شاهد نفوذ چشمگیر تلفن های هوشمند هستیم تا جایی که این ابزارها جزئی از زندگی روزمره ما شده اند، کمتر کسی را در اطراف مان می یابیم که از تبلت یا تلفن هوشمنداستفاده نکند، همه ی ما کما بیش برخی از کارهای روزمره مان را با موبایل انجام میدهیم، مثلا برای چک کردن ایمیل یا صفحه فیس بوک ترجیح میدهیم به جای نشتستن پشت کامپیوتر یا لب تاپ، از موبایلمان استفاده کنیم، در این میان سرویس هایی می توانند ماندگاری خود را حفظ کنند که از فضای موجود بهترین استفاده را برده و در این بستر گسترده حرفی برای گفتن داشته باشند.

چنانچه شما یک سرویس دهنده ی پیامکی هستید حتما به این فکر افتاده اید که اپ آندروید سامانه پیامک خود را تولید کنید تا از این طریق هم بتوانید مشتریان فعلی تان را شگفت زده کنید و هم در فعالیت های تبلیغاتی مزیت رقابتی ویژه ای داشته باشید.

 

تولید یک اپلیکیشن پیامکی مناسب بطور معمول چیزی در حدود 3 تا 4 ماه زمان برده و  7 تا 10 میلیون تومان هزینه دارد، اما فناوری اطلاعات اسپاد اپلیکیشن آندروید سامانه پیام کوتاه را تولید نموده است که توسط آن کلیه ی سرویس دهنده های پیامکی می توانند با کمترین هزینه و تنها ظرف 10 روز سامانه پیام کوتاه خود را به اپلییکیشن آندرویدی مجهز کنند در این روش شرکت پیامکی وب سرویس خود را ارائه کرده تا سورس اپلیکیشن بصورت اختصاصی به سامانه ی پیام کوتاه آن شرکت متصل گردد.

 

 

 

 به عنوان مثال چنانچه شما شرکت پیامکی سیب سبز هستید و می خواهید اپلیکییشن اختصاصی متصل به سرور و سامانه خود را داشته باشید، پس از عقد قرارداد، مستندات وب سرویس سامانه خود را به بخش فنی اسپاد ارائه می کنید تا پس از 10 روز اپلیکیشن آندروید با برند (مثلا سیب سبز) به سرور و سامانه ی شما متصل شود. لازم بذکر است در اپلیکیشن مزبور هیچ نام و اسمی از شرکت اسپاد درج نمی گردد .

 

 

 

ما نرم افزار آندروید سامانه پیام کوتاه را برای شرکت های پیامکی متقاضی با برند و لوگوی درخواستی اختصاصی سازی می کنیم. کارهایی از قبیل  تغییر اسکین، طراحی UI و تمپلت منحصر بفرد و حتی طراحی UX جدید و اختصاصی بسته به انتخاب و تمایل شرکت متقاضی انجام می گردد.

 

 

 مزایای داشتن یک اپلیکیشن آندروید:

:: ارائه اپ به مشتریان فعلی و افزایش حجم ارسال پیامک

:: مانور تبلیغاتی برنامه آندروید و جذب مشتری جدید

:: ارائه برنامه در کافه بازار و جذب کاربر و استفاده از ظرفیت چند صد هزارنفری کاربران کافه بازار و سایر مارکت های آندرویدی

:: نگهداری مشتریان فعلی و ایجاد ارزش برای آنها

:: ارتقاء میزان رضایت مشتریان فعلی و قدیمی

:: جذب مشتریان جدید و توسعه فروش و باطبع افزایش حجم ارسال پیامک توسط مشتریان

:: داشتن مزیت رقابتی ویژه در کارزارهای تبلیغاتی

:: افزایش جذب نماینده و همکار فروش (رسلری پیامکی)

 

 

 

برخی از امکانات اپلیکیشن آندروید اسپاد پیامک:

::: ارسال دستی پیامک

::: ارسال گروهی پیامک به مخاطبین و گروه های روی سامانه

::: ارسال پیامک به مخاطبین روی گوشی موبایل

::: امکان بک آپ گیری از مخاطبین گوشی  (کاربر می تواند شماره های روی موبایل خود را در قالب یک گروه به سامانه پیام کوتاهش ارسال نماید.)

::: گزارش وضعیت ارسال پیامها

::: پیامک های دریافتی

::: گزارشات مالی و نمایش تراکنش ها

::: امکان شارژ آنلاین مستقیم سامانه با اپلیکیشن

::: ارسال تیکیت پشتیبانی

::: ارسال تکی و گروهی بصورت آفلاین بدون نیاز به اینترنت

::: امکان ریجستر و ثبت نام کاملا آنلاین - استعلام ثبت و خرید خط های مثلا 5002 از باکس خط های ارائه شده توسط شما

 

چنانچه می خواهید در بازار رقابتی و جذاب سامانه های پیامکی از رقبای خود عقب نمانید، بهتر است همین امروز تصمیم بگیرید .

 

 

تلفن تماس:

051-38554460

داخلی 12 یا 15

مهندس ازغندی