معرفی اسپاد

فناوری اطلاعات، اسپاد پویا ایرانیان

(سهامی خاص:46754) شناسه ملی : 10380628000

اسپاد بمعنی دارنده توان و قوای نیرومند است و در برخی موارد جهت توصیف افراد شجاع و فداکار از این واژه فارسی استفاده می شده.
فناوری اطلاعات اسپاد با بهره گیری از استانداردهای جهانی و به کار بستن دانش، تخصص، مهارت و خلاقیت نیروهای زبده ی خود و نیز انگیزه ی تولید و کارآفرینی آنلاین، فعالیت خود را از ابتدای سال 91 آغاز نمود. اسپــاد در حال حاضر سهم مطلوبی از محصولات و سرویس های تحت وب را به خود اختصاص داده است. خدمت رسانی به هزاران مشتری سازمانی، تجاری و شخصی موید این ادعاست . استراتژی اسپــاد، طراحی و تولید نرم‌افزار های ساده، امن، سریع، کاربر پسـنــد و قدرتمند، می باشد. شاید کنار هم قرار دادن تمامی این شاخصه ها چیزی جز شعار بنظر نرسد ولی با بررسی سرویس های آنلاین اسپاد خواهید دید که حداقل به بخشی از این هدف رسیده ایم.

فناوری اطلاعات اسپاد از سال 91 کار خود را بصورت حرفه در حوزه تولید سرویس های آنلاین آغاز نموده است و هم اکنون توانسته است بیش از 7 محصول را با حجمی در حدود 18000 مشتری در بازار وب ایران منتشر نماید. از جمله محصولات و سرویس های آنلاین تولید شده توسط اسپاد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سرویس سامانه ارسال انبوه

کاربرد این سرویس برای ارسال انبوه پیامک، پیام صوتی و فکس اینترنتی است، اسپاد با یکپارچه سازی همه این امکانات سه نرم افزار مجزا را در یک داشبورد حرفه ای و هماهنگ، در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

سرویس سایت ساز سی فایو

سی فایو یکی از محبوبترین برند های طراحی سایت کشور است، در این سرویس کاربران با انتخاب کسب و کار و شغل خود از میان بیش از 100 نمونه سایت حرفه ای، یک نمونه را انتخاب کرده و در کمتر از 5 دقیقه وب سایت خود را راه اندازی میکنند، سی فایو تاکنون موفق شده نظر هزاران مشتری و کاربری که میخواهند وب سایت حرفه ای خود را در کوتاهترین زمان با بهترین کیفیت راه اندازی کنند را جلب نماید،با سایت ساز سی فایو بیش از 48 هزار وب سایت توسط 30 هزار کاربر بصورت آنلاین طراحی و ساخته شده است . محصول سی فایو اولین سایت ساز ایرانی است که باتنوع بی نظیری از قالبهای حرفه ای شرکتی، شخصی و سازمانی رویای طراحی سایت را برای هر فردی آسان و لذت بخش نموده است. سایت ساز سی فایو به عنوان یکی از برجسته ترین سرویس های منتشر شده اسپاد کارکردی جذاب و شگفت انگیز برای کسب و کارها به ارمغان می آورد . تیم فنی سایت ساز سی فایو در مرداد 96، موفق به رونمایی از نسخه 4 سی فایو شدند در این نسخه یکی از خارق العاده ترین و حرفه ای ترین ابزارهای طراحی سایت بدون دانش فنی قرار داده شده است، در سی فایو جدید برای طراحی سایت تنها کافیست با حرکت دادن موس و عمل دراگ دراپ سایت خود را همچون بوم نقاشی طراحی کنید. این امکان کم نظیر قدرت شما را در تنظیم ظاهر صفحات سایت صدچندان می نماید.

سرویس پایش اخبار نیوزویت

نیوزویت با با پایش دائمی بیش از 1100 وب سایت خبری و خبرگزاری و نیز روزنامه های کثیرالانتشار، اخبار مرتبط با سازمان و یا کلمات کلیدی موردنظر شما را جمع آوری نموده و نمودار های فراونی انتشار اخبار را در اختیار شما قرار می دهد. تحلیل محتوا، مقایسه موضوعی اخبار، ذخیره سازی و پردازش اخبار دریافتی، تهیه اتوماتیک بولتن های خبری در نوبت های مختلف و ارسال اخبار پردازش شده به مدیران تنها پس از چند لحظه از انتشار خبر از دیگر امکانات نیوزویت است. یکی از مهمترین مزیت های نیوزویت سرعت بسیار بالای جستجو در داده های حجیم است که با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیای فناوری هر کلید واژه ای مرتبط با کسب و کار یا سازمان شما را ظرف چند میلی ثانیه رصد کرده و به شما نمایش می دهد . نیوزویت در حال حاضر باذخیره سازی داده های عظیمی از آرشیو اخبار سال 94،95 و 96 امکان بررسی و آنالیز اخبار 2 سال گذشته کشور را برای کابران خود فراهم می آورد.

نرم افزار نوبت دهی یکپارچه پزشکان

نرم افزار نوبت دهی یکپارچه مطب های پزشکان، مراکز درمانی و بیمارستان ها: شاید برای شما پیش آمده باشد که برای دریافت ویزیت ساعت ها معطل شده باشید و علاوه بر تحمل سختی بیماری سختی نشستن ساعت ها بر روی صندلی بیمارستان و یا مطب پزشکان را تجربه کرده باشید. اسپاد با مطالعه دقیق فرایند های ثبت وقت و مدیریت پذیرش ها در بیمارستان های بزرگ اقدام به تولید سرویس مدیریت مراکز درمانی نموده است. این سیستم به صورت یک پارچه با امکان رزرو از طریق موبایل اپ و سیستم های تلفن گویا (ivr)، شرایط استفاده آسان تر و همه جانبه ای را برای بیماران تدارک داده است.

 

دریافت کاتالوگ معرفی کامل فناوری اطلاعات اسپـــاد

دریافت
 

برخی از مشتریان